+420 567 304 244 mitech@mitech.cz

Profil společnosti

Společnost MITECH s.r.o. působí na trhu od roku 2000 se zaměřením na prodej a servis kancelářské techniky. V současné době má firma MITECH 11 pracovníků a těžiště její činnosti je v kraji Vysočina, konkrétně v okresech Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad Sázavou.


Firma se specializuje na dodávky kancelářské techniky s tím, že na všechna nabízená zařízení poskytuje záruční a pozáruční servis. Poskytujeme komplexní nabídku v oblasti kopírování a tisku, skenování, faxové techniky, PC techniky, správy počítačových sítí a zařízení na zpracování dokumentů – pro vazbu, skartaci a laminaci.


V Jihlavě na Masarykově náměstí provozujeme kopírovací centrum, kde nabízíme služby jak firemní klientele, tak i široké veřejnosti. Nabízíme zde nejen tiskové a kopírovací služby, ale i digitalizování dokumentů, výrobu reklamních a upomínkových předmětů, výrobu razítek a vazbu diplomových prací, popř. dalších reprezentativních materiálů.


Cílem firmy je nabízet kvalitní služby zákazníkům, vycházející z jejich potřeb a vytvořit se zákazníkem trvalý vztah vzájemné spolupráce, který povede k jeho maximální spokojenosti. Zákazníkům nabízíme služby s vysokou přidanou hodnotou, které jim umožní soustředit se na jejich vlastní podnikání a nezabývat se podpůrnými činnostmi.


Vzhledem k tomu, že s provozem kancelářské techniky vzniká odpad, zapojili jsme se do projektu „Zelená firma“ a tím přispěli k ochraně životního prostředí ekologickou likvidací tohoto odpadu, popř. jeho recyklací.